Tablety do bazénu vám péči o vodu výrazně usnadní

Tablety do bazénu jsou skvělou volbou v případě, kdy si chcete péči o koupací nádrž alespoň trochu ulehčit, anebo také v situaci, kdy nemáte čas den, co den odměřovat a dávkovat bazénovou chemii. Zkrátka se jedná o ideálního pomocníka pro všechny majitele bazénů, především těch středních a menších velikostí, které nejsou vybaveny automatickými dávkovacími systémy.

průtok

Každý, kdo si již někdy vyzkoušel péči o vodu v nádrži s pomocí sypkých a kapalných přípravků bazénové chemie ocení bazénové tablety právě pro jednoduchost jejich použití, kdy stačí vhodit potřebný počet tablet do vody anebo je vložit do plováku a o kvalitu vody v nádrži je postaráno. Pozornost byste měli věnovat snad jen tomu, že pro různé velikosti nádrží z hlediska jejich objemu se hodí různé velikosti bazénových tablet.

Tablety vám zároveň mohou nabídnout mnoho možností péče o vodu ve vaší nádrži od pouhé chlorace až po komplexní účinnou péči.

Pokud vám jde pouze o snadnou a rychlou desinfekci vody v nádrži, pak by vaší pozornosti rozhodně neměly ujít klasické chlorové tablety, které zajistí potřebnou desinfekci vody a správnou koncentraci chlóru ve vodě jak v malém dětském brouzdališti, tak v objemném plaveckém bazénu. Pokud ovšem čekáte ještě něco víc, pak sáhněte po triplex tabletách, které zajistí nejen potřebnou koncentraci aktivního chlóru, ale také potlačují růst řas, čímž vás zbaví nežádoucího zeleného nádechu vody, a zároveň vodu příjemně projasní.

relax

Pokud však hledáte opravdu komplexní a snadný způsob, jak se dokonale postarat o kvalitu vody v nádrži a nic nezanedbat, ideální volbou pro vás budou multifunkční tablety 5v1. Nejenže umí vše, co třísložkové chlorové tablety, ale ještě navíc se postarají i o optimální hodnotu pH bazénové vody a zbaví vás nepříjemných inkrustací na stěnách nádrže. Jak je tedy vidět, jedná se o investici, která se jednoznačně vyplatí!

About the author