Co by řekly dřívější ženy na dnešní módu?

Jistě i vy máte představu o tom, co se nosilo dříve. Rozhodně se nenosily takové věci, jaké se nosí dnes. Dříve rozhodně nebyly populární krátká trička, ze kterých dnes lidem leze kde co a ani legíny nebo něco podobného. Dříve chodily ženy zahalené a nepohoršovaly tak své okolí. Nikdo nemohl říct, že by byla daná žena oblečená vyzývavě, jelikož si ženy dávaly velký pozor na to, co nosí na veřejnost. Nebylo jim jedno, co si daný den oblečou a to právě proto, aby je nikdo nepomluvil a ony pak neměly špatnou pověst.

stará fotka

Dnešním dívkám je ale úplně jedno, co si na sebe oblečou, hlavně že budou mít oblečené kousky, které se nyní prodávají v obchodech ve velkém. Jistě i vy jste si na mladých dívkách všimli, že mnohé nenosí nic jiného, než lesklé legíny nebo trička, která jim končí pod prsy. Mnoho lidí, kteří nějakou takovou dívku potkají, se mnohdy sami sebe ptají, jestli daná dívka ví, že není skoro vůbec oblečená.

Právě dnes je velká spousta lidí s různými úchylkami a je čím dál častější, že jsou dívky unášeny. Jedním z důvodů je právě to, že se oblékají vyzývavě a mužům se něco takového velice líbí. Mohou se ze začátku rozhodnout dívku nějakou dobu jen pozorovat, ale může se stát, že po určité době zakročí, protože se jim bude daná dívka opravdu líbit. Něco takového by nikdo nikomu nepřál, protože to rozhodně nebude nic příjemného. Člověk z něčeho takového může mít do konce života velké trauma.

socha ženy

Ženy z dřívějších dob by se jistě velice divily, co všechno jsou schopny dnešní dívky nosit a že je daným dívkám úplně jedno, co nosí nebo nenosí. Určitě by jim daly za vyučenou, aby se nad sebou zamyslely, protože se dané kousky rozhodně nehodí a ani hodit nebudou. Ženy v dřívějších dobách moc dobře věděly, jak se vhodně oblékat a je velice smutné, že dnešní dívky něco takového nevědí a zbytečně tak dráždí své okolí, které by jim mohlo ublížit.

About the author