Hubnutí je hrozné trápení, hladovění, sportování a odříkání

Nesmíte se však nechat užírat svou tloušťkou! Každý jsme nějaký a kila navíc vůbec nevadí, protože v dnešní době už existují metody, jak se jich můžete zbavit. Stačí k tomu mít ty správné prostředky.

pláž

Bílkovinná dieta neboli také keto dieta, ketogenní či proteinová se vyznačuje jistou specifikací. Má zkrátka své vlastní kouzlo, kterým se může pochlubit. To kouzlo objevili přední odborníci a specialisté na tuto problematiku a objevili jí na Harvardově univerzitě v USA. Poprvé byla tato metoda hubnutí popsána profesorem Blackburnem. Jde o lékařskou metodu, takže se můžete ubezpečit, že se tímto vývojem a vývinem zabývali i lékařští specialisté. Díky tomu mohli zpozorovat, že při vyšším množství příjmu proteinů a bílkovin se v těle navodí přirozený stav zvaný ketóza. Tento stav posléze zapříčiní, že budete hubnout tuky z vašeho těla. Bude se snižovat tělesná váha, ale nezmizí vám žádné svaly, ty díky zdravé stravě a vysokému přísunu bílkovin a proteinů zůstanou zachovány. Jídelníček je potřeba upravit, protože musíte omezit sacharidy a tuky.

dieta

Podívejte se na hubnutí z jiného úhlu pohledu

Při této metodě hubnutí nedochází k žádnému jo-jo efektu, protože tělo má neustále přísun živin, vitamínů, minerálů a všech potřebných látek. Nebudete mít hlad, protože máte několik jídel denně. Už žádný jo-jo efekt, kdy shodíte pár kilo a jakmile se trochu najíte, přiberete zase všechno zpátky. To už vás nečeká. Ani dlouhé hodiny v posilovnách. Jenom zdravá strava, úprava vašeho jídelníčku a zdravější životní styl. Sami uvidíte, že budete nabiti energií, kterou budete chtít sami někde vybít. Vhodné jsou jak procházky, tak i jakékoliv jiné aktivity. Díky přísunu vysokých nutričních hodnot, vitamínů a minerálů, budete mít pořád dobrou náladu. Často až euforickou. Nebudete mít hlad a shodit můžete, kolik sami budete chtít.

About the author