Výhodné podnikatelské úvěry

Dochází vám čas? Nebo snad peníze? Potřebujete velice rychle další finanční injekci? Nemůžete si dovolit čekání? Máte už nějaké dluhy? Nebo snad exekuce? Víte, že vám v bance nepůjčí nebo tam nechcete z toho důvodu, že byste museli čekat dlouhé měsíce nebo týdny na vyřízení a museli dokládat milion dokumentů a listin? Jistě hledáte nějaké rychlejší a elegantnější řešení. To pro vás máme. Vyzkoušejte hypotéku bez dokládání příjmů. Možná si teď říkáte, že žádnou hypotéku bez dokládání příjmů nechcete, ale pod tímto názvem se skrývá velice výhodný podnikatelský úvěr.

budík

  • Podnikatelské úvěry si mohou sjednávat pouze podnikatelé. Čili majitelé firem, soukromní podnikatelé, firmy nebo i OSVČ. Pokud máte založenou živnost, podnikání nebo vlastníte firmu, ať už vekou nadnárodní společnost nebo něco menšího v rámci českého tradičního podnikání, pak můžete požádat o tento typ úvěru. A jaké jsou jeho podmínky?

Samozřejmě, že u každého podobného úvěru se ručí nemovitostí. Nebudeme vám to však nějak komplikovat, proto můžete ručit jakoukoliv nemovitostí. Do zástavy můžete dát:


Dům
Byt
Pozemek
Chatu
Garáž
Hotel
Restauraci
Administrativní budovu
Jakýkoliv objekt
Halu
Komerční prostory
Budovy k pronájmu
Družstevní byty
a spoustu dalšího


Snadné vyřízení a jednoznačné podmínky pro každého

Ničím se netajíme, takže vám narovinu řekneme, že v našem případě je možná tolerance záznamů. Oproti bankám to je opravdu velká výhoda. Nemusíte si dělat starosti s registry, a to ani bankovní ani nebankovní. Tento velký problém je rázem odstraněn. Nezkoumáme žádné registra jako je SOLUS, NRKI, BRKI. Do těch nahlíží banky.

počítač

Další velkou výhodou je, že respektujeme vaše podnikání. Budeme se vám snažit poskytnout co nejnižší možnou hranici úrokové sazby. Bez zkoumání registrů a bez doložení příjmů můžete získat úrok již od 6,9% p.a.
Pokud byste neměli záznam, pak můžete získat naše exkluzivní podmínky a úrokovou sazbu již od 3% p.a. Vše můžete vyřešit spoludlužníkem, čili člověkem, který má čistý registr a vstoupí s vámi jako spoludlužník do smlouvy.

About the author