Hlavně, ať si vybere sama

Přemýšlíte, jaký dárek vybrat pro svou milovanou ženu? Lámete si hlavu s překvapením? Máte jistotu, že se po těch letech trefíte do vkusu a potřeb Vaší ženy? Myslíte na to, abyste předešel zklamání dárkem, který jste sice vybral s nejlepší vůlí, ale přesto s neúspěchem? Co kdybyste zvolil dárek , který si manželka může vybrat sama? Můžete být překvapen i Vy. A to její kladnou reakcí na Vaše rozhodnutí.

značková taška

Víte, ono stačí, když budete naslouchat tomu, o čem se žena jen tak zmíní. Nebo pozorovat, jak se obléká, jak se líčí, jakými doplňky obohacuje svůj oděv.
Nosí stále stejnou kabelku? Potom máte jedinečnou šanci své ženě udělat radost! Dárkem v podobě nové kabelky ji učiníte šťastnou. Jen neudělejte chybu v tom, že ji půjdete vybrat sám, nebo s její kamarádkou. Dobrá kamarádka se do takové koupě nepohrne. Je také ženou. A sama nejlépe ví, že takové věci si musí každá žena vybrat sama.

· Co když Vaše žena hodlá změnit styl?
· Co když má již nějakou šikovnou kabelku vyhlédnutou?
· Co když touží po kožené, nebo barevné kabelce?
· Co když potřebuje kabelku sportovní?
Do hlavy ženy žádný muž nevidí.

Právě proto je důležité, aby si manželka svou novou kabelku vybrala naprosto sama. Vy jí můžete asistovat, jako poradce. Nebojte se. Radit určitě nebudete. Jen budete zajišťovat finanční stránku věci.

kabelka bílý

Rozhodně takovým počinem předejdete trapnému předávání kabelky, kterou jste vybral sám, nebo s pomocí kamarádky. Tato situace může být skutečně trapná, když žena nezadrží slzy lítosti nad tím, jakou jste zvolil. Nemusí se jí vůbec hodit k oblečení, do kterého se ráda obléká!
Než nadejde den D, připravte se na výjimečnost takového dne. Zablokujte stůl v restauraci k romantické večeři ve dvou a vezměte manželku i se svou novou kabelkou k prožití příjemné atmosféry. Tím rozhodně nic nezkazíte. Naopak!

About the author