Je to pravá kamarádka?

Je tu pro Vás

Stala se Vám nepříjemná událost (hádka s přítelem, rodiči) a potřebujete se někomu vypovídat? Kamarádka by tu pro Vás v tomto případě měla být. Samozřejmě ne vždy má čas. Pokud však nemůže pokaždé, co se Vám něco stane, nevyčítejte jí to. Pokuste se najít společný kompromis.
 kamarádky v trávě
Pomůže
Měla by se pokusit Vám pomoci. Jestliže její pomoc potřebujete, požádejte jí o ni. Ne vždy to půjde, ale pokus stojí za to. Vy budete vědět, že se na ní můžete spolehnout.
 
Nepomlouvá
Vy se jí svěřujete se svými problémy a ona Vás pak pomlouvá? Není to kamarádka. Měla by pro Vás mít jisté pochopení. Věci, které jí řeknete, by si měla nechat pro sebe. Jestliže pomlouvá všechny ostatní, se kterými se jinak baví, s největší pravděpodobností pak pomlouvá i Vás.
pět kolegů
 
Poradí
Občas člověk potřebuje radu i od někoho jiného. Jestliže se jí svěříte, měla by se pokusit Vám poradit. Říct Vám její pohled na věc. Vy si z toho pak můžete něco vzít, ale nemusíte.
 
Naslouchá
Vyslechne Vás, ať se jedná o cokoliv. Nepřevádí téma jinam, pokud vidí, že Vy se potřebujete vypovídat. Promluví si s Vámi a nebude se snažit rozhovor přecházet. Pokud se snaží hovor stočit jinam, pravděpodobně ji Vaše téma nezajímá.
 
Zájem
Čeká Vás důležitá zkouška, či událost, ze které máte dlouhodobě předem obavy? Řekněte o tom člověku, kterému důvěřujete. Po této události zjistíte, zda se o Vás dotyčný zajímá, či nikoliv. Člověk, který se o Vás zajímá, bude zvídavý.
 
Čas
Čas, který spolu trávíte, je velice důležitý. Domluvte se na pravidelných schůzkách. Nezapomínejte na svou přítelkyni i přesto, že budete mít hodně práce. Najděte si na sebe čas.
 
 nejlepší kamarádky

Nový přítel
Přestože každá žijete svůj život po svém, nezapomeňte na sebe. Pokud si Vaše kámoška najde nového přítele, měla by mít stále i čas na Vás. Vy jste tu byla první a pravděpodobně budete tím člověkem, který tu pro ní bude vždy. Je samozřejmé, že už s Vámi nebude trávit tolik času, jako dřív. Přesto by si na Vás občas měla udělat čas.


 

Nezařazené

About the author