Nebankovní hypotéka na vlastní bydlení

Nájmy poslední roky letí nahoru rychleji než rakety do vesmíru. Platy se bohužel touto rychlostí rozhodně nezvyšují, a proto je pro mnoho lidí čím dál tím náročnější nájmy platit. I za úplně maličký byt už dneska musíte měsíčně platit více jak polovinu výplaty. Proto může být pro hodně lidí výhodné si vzít si hypotéku na vlastní bydlení.

rostoucí peníze

Jestli stále bydlíte u rodičů, nejspíše je to právě proto, že nemáte dostatek finančních prostředků na vlastní bydlení. Ceny domů i bytů se pohybují už jen v řádech milion, a to obyčejný člověk s průměrnou prací rozhodně nemůže během pár let našetřit. Navíc inflace vaše úspory každý rok vaše úspory zmenšuje a užírá. Za co byste si před dvaceti lety mohli pořídit celý dům, dneska neseženete ani polovinu.

Jedním z řešení je samozřejmě sdílené bydlení. Bydlet s kamarády nemusí znít tak špatně, ale když to zažijete, tak zjistíte, na kolika věcech se vlastně vůbec neshodnete. Někdo vůbec neřeší uklízení a nepořádek ho nezajímá, někdo je naopak pořádný a všem chce mít systém. Vařit nebaví skoro nikoho, a tak se neustále budete hádat, na koho vyšla řada tentokrát. Ve sdíleném bydlení můžete navíc zapomenout na soukromí nebo svůj vlastní klid. Většina lidí z takového bytu po pár měsících uteče a raději si za svůj klid připlatí.

byt

Všechny okolnosti tedy ukazují na hypotéku. Jedná se o docela snadné řešení, jak bydlení vyřešit. Je to přirozeně dlouhodobý závazek, takže je potřeba ho předem promyslet, ale když si vyjednáte výhodné podmínky, můžete na tom jedině vydělat. Podívejte se proto na stránky Hypotéka na stavbu domu Nebankovnihypoteka.cz a zjistěte si, jakou hypotéku vám mohou nabídnout nebankovní společnosti. U nich můžete na hypotéku dosáhnout i se zápisem v registru dlužníků, nebo pokud vás trápí nízké příjmy. Podmínky jsou podstatně mírnější než u velkých bank a navíc je tu vždycky možnost se domluvit individuálně a přizpůsobit splátky vaší současné situaci.

About the author