Ten pravý kočárek

Jít vybírat kočárek pro miminko je pro každého nastávajícího rodiče slavnostní událost. Kočárek k miminku neodmyslitelně patří už dlouhé roky a nejen rodiče se těší na procházky. I mnozí prarodiče se těší, jak budou pyšně chodit s kočárkem okolo domu a hrdě ukazovat ten malý uzlíček, schovaný v kočárku, všem kolemjdoucím. Jak ale vybrat ten správný kočárek, když na trhu je tolik typů a výrobců? Kočárek patří na vašem seznamu spíše k těm dražším položkám, proto se jeho výběr rozhodně nevyplatí uspěchat. Důležité je zvážit, kde budeme s kočárkem převážně jezdit. Jestli jen po městě a upravených cestách, nebo se budeme pohybovat i po cestách lesních a nezpevněných. Někdo, kdo bude s kočárkem hodně cestovat autem, bude vyžadovat skladnost a lehkost. Velmi oblíbenými kočárky současnosti jsou kočárky od výrobce Raf-Pol. Jejich nabídka je široká. Společnost Raf-Pol vyrábí jak kočárky kombinované, tak kočárky sportovní, ale také doplňky ke kočárkům nebo autosedačky.

Kreslené miminko

Mezi jejich nejznámější modely patří – Raf Pol Margaret, Raf Pol Largo a Raf Pol Babylux Margaret. Kočárky si získaly svou oblíbenost hlavně díky neotřelému vzhledu a mnoha barevným kombinacím. S kočárkem výrobce Raf Pol, budete jednoduše nepřehlédnutelní. Společnost, ale také dbá na bezpečnost a pohodlí vašeho miminka. Vybrat si můžete mezi kočárky 3v1, tedy hluboká korba, sportovní verze a autosedačka, nebo verze 2v1, která je bez autosedačky.

Kojenec v kočárku

U většiny modelů si lze také zvolit barvu rámu kočárku a to mezi zlatou a šedivou. Kočárek Raf Pol Margaret disponuje velkou hlubokou korbou, vnitřní rozměry jsou 80cm x 37cm, takže se tam vaše miminko dobře vejde mnoho měsíců a to včetně zimního fusaku. Kočárek má čtyři velká, nafukovací kola, díky nim snadno zdoláte jakýkoliv terén. Rodiče ocení skvělé odpružení, které jim bude vítaným pomocníkem při uspávání miminka. Kočárek samozřejmě splňuje veškeré, evropské bezpečností normy a má homologační certifikát.

About the author