Už od dětství je možné trénovat kutilství

Fascinuje i vaše dítě pohled na jeho tatínka v okamžiku, kdy se pustí do kutilství a něco ve vaší domácnosti opravuje? Je to činnost, která přirozeně vzbuzuje zvědavost zejména u dětí, které s údivem hledí na veškeré práce a opravy na svého tatínka jako na někoho, pro koho není žádná práce překážkou.
Pokud se ovšem touží zapojit do tyto činnosti společně s ním, neměli byste mu to odepírat. A jelikož není bezpečné hrát si s pravým nářadím, pořiďte mu dětský pracovní stůl s nářadím Chytrá liška, který uspokojí jeho potřeby a dopřeje mu pracovat společně s tatínkem tak, jak si to i přeje.nářadí pro kutila

..1)Několik kousků nářadí

Každý správný malý kutil potřebuje velkou zásobu nářadí. Pouze s kladivem nebo klíčem si nevystačí, proto je výhodné zakoupit mu rovnou celou sadu, která obsahuje několik šroubků, matic, šroubováků a další nezbytné příslušenství, které při vykonávání oprav bude potřebovat mít po ruce.
Navíc jsou tyto prvky i esteticky přitažlivé a díky svým barvám upoutají pozornost všech malých ratolestí.

..2)Díky stolku bude mít ve všem pořádek

I když je kufřík klasickým prvkem, kam uložit nářadí různého druhu, v podání pracovního stolku to bude pro děti mnohem praktičtější. Pořádek a přehled je to, po čem dítě prahne, a to obzvláště v době, kdy si chce hrát a mít po ruce jeho hračky tak, aby jich nemuselo hledat. Výška stolku je přizpůsobená velikosti malých ratolestí a z toho důvodu pro nich bude hra s ním velmi zábavná a praktická.dětské nářadí

..3)Dřevo – materiál, který je správnou volbou

Jestli vám záleží na tom, aby si vaše dítě hrálo pouze s kvalitními hračkami a během hry s nimi nepřišlo do styku s úrazem, dejte přednost materiálu, jakým je dřevo. I tento pracovní stůl pro jeho hru na kutila bude pro vaše dítě z hlediska bezpečnosti tím nejlepším, jaký mu můžete pořídit.
A díky odolnosti dřeva mu vydrží sloužit i několik let bez toho, aby se jeho části opotřebovaly.

About the author