Marmeláda z muchovník

Už se Vám někdy stalo, že jste měli na něco obrovskou chuť a nevěděli jste, co si máte dát? Pozdní večer a žaludek prázdný. A už jste někdy zkusili, naši bio marmeládu z muchovníku? Tak to jsme tu včas, právě pro Vás! Představuji Vám, naši pochoutku Bio marmeládu z muchovníku, alias Bioládu muchovník. Muchovník olšolistý, je keřík, který plodí krásné borůvky, ale nejsou to ledajaké borůvky, přezdívá se jim indiánské borůvky.

Bio logo

A důvod je snadný, muchovník olšolistý má svůj původ v Severní Americe. A legendy pravý, že právě indiáni, měli tu čest, se s nimi setkat a konzumovat. Věřím, že naši luxusní bio marmeládu z muchovníku jistě oceníte. Určitě ji oceníte v koláči a buchet nebo na pečivu. Nasládla chuť s jemnou kyselostí, je to ideální, co udělá Váš den. Marmeláda je bez přidaného cukru, bez chemického zásahu a hlavně je to ruční výroba, dělaná od srdce. Marmeláda nemá ráda teplo a slunce, proto prosím, skladujte v lednici a do čtyř týdnů od otevření, ji zkonzumujte.

Muchovník olšolistý

Bio potraviny

Dnešní doba, nám přímo nabízí bio potraviny až pod nos. A má to i něco do sebe. Jsou mezi námi lidé, kteří už nechtějí konzumovat potraviny, s vysokým obsahem chemických přísad a postřiků. Chemické postřiky a přísady, jsou v potravinách nejčastěji kvůli tomu, aby dané produkty vydrželi co nejdéle. To my, ale nechceme. Bio potraviny mají pouze jednu jedinou nevýhodu, a to je trvanlivost. Tím, že nejsou nijak chemicky ošetřené, jejich doba, kdy jsou nejvíc fit, se zdá být krátká, ale tak to není. Potraviny, by neměli být extrémní dobu trvanlivosti. A pokud máte zájem, nabízíme Vám výrobky, dělá s láskou a bio, v našem podniku. Fungujeme od roku 2009, a nabízíme Vám širokou škálu sortimentu, které jsou z naší biovýroby. Pokud budete chtít ochutnat naše bio mňamky, určitě se podívejte na náš eshop kde se dozvíte více.

About the author