Útulný i vznešený mobilní dům

Mobilní domy se těší stále větší oblibě. Při dnešních neustále se zvyšujících cenách za stavební materiál, za práci, zvyšující ceny energií a především cen za nájmy se není co divit, že mnoho lidí volí právě i tuto možnost, protože jich už moc nezbývá. Ovšem v dnešní době už se nejedná o žádnou zoufalost, ale o kvalitní a plnohodnotné bydlení. Velice lukrativní a přizpůsobené vašim požadavkům, existují totiž druhy pro celoroční ubytování i ty, které splňují předpoklady dřevostavby. Dokonce některé můžete nechat zkolaudovat! Vždy speciálně upravené, aby se v nich při nízkých nákladech dalo bydlet i v zimě. Navíc za velice nízkou pořizovací cenu, díky které se stále ještě nezadlužíte na doživotí vysokými částkami, jako jsou desítky milionů korun za obyčejné byty v panelových domech nebo za stavbu zděného objektu. A přesně takový je i typ Lavaro House 5 Top-mobilnidomy.

rodina venku

Prostor o velikosti 48 metrů čtverečních disponuje velkou plochou pro obývací pokoj, který je dohromady s menší kuchyní. Vše je nové, hezké a velice moderní. Samozřejmostí je speciální zateplení, aby objekt mohl být užíván jako celoroční. Nízká pořizovací cena je jen sladkou tečkou na závěr.

Někteří lidé si prostě uvědomí, že jinak to nejde. Není mnoho způsobů, jak si zajistit vlastní bydlení. Buďto se musíme zadlužit na spoustu let vysokými hypotékami nebo půjčkami nebo vyhrát v loterii.

ruce stáří

Tento objekt však vyčnívá z řady ještě díky jiným kvalitám, je totiž velice úsporný, což zajišťuje právě 130 milimetrů teplé silně izolační pěny. Z venkovní strany je obložený dřevem, konkrétně borovicí, proto je velice vzhledný, připomíná dřevostavbu a přitom uvnitř mimořádně útulný. I vnitřní obložení je řešeno pomocí dřevěných palubek.

Objekt je kompletně plně vybavený. Najdete zde skříně, postele, pohovku i jídelní stůl. Součástí jsou i dva pokoje a jeden zahrnující kuchyni s obývacím pokojem. Topení je řešeno pomocí elektrického systému a v celém objektu jsou led diody pro snížení spotřeby elektrické energie. Vybavená je i koupelna kde se nachází sprchový kout, wc, umyvadlo, bojler, topný ohřívač, zrcadlo i skříňka. Dokonce zde najdete i pračku.

Zapomenout nesmíme ani na kompletní kuchyni se sklokeramickou indukční deskou, ledničkou, myčkou nebo digestoří.

About the author